Konkurs DJ-ski!

James Zabiela, jeden z prekursorskich mistrzów technicznego grania, będzie naszym gościem 29 września. Chociaż na koncie ma udane produkcje, znany jest przede wszystkim ze swojego wyjątkowego stylu miksowania, zmieniając cdki w instrument z prawdziwego zdarzenia, dopasowując kolejne numery w secie jak elementy układanki. To czyni go posiadaczem jednej z najbardziej różnorodnych i żywych selekcji w techno świecie.

Ponieważ Zabiela swoją pierwszą popularność zdobył wygrywając konkurs dj’ski, postanowiliśmy, że my również jednego z artystów na tę imprezę wyłonimy w drodze KONKURSU!

Czekamy na Wasze sety w klimacie techno, tech-house nie dłuższe, niż 30 min., nagrane z wykorzystaniem jak największej ilości sprzętu lub nietuzinkowo zmixowane, zawierające skrecze etc, wyróżniające się techniką. Wrzucone na soundcloud sety podsyłajcie nam w wiadomości prywatnej z nagłówkiem „Tama DJ contest” oraz krótkim bio, a następnie udostępnijcie na wydarzeniu. Spośród sześciu setów z największą ilością lajków jury złożone z czwórki naszych rezydentów wybierze zwycięzcę, którego ogłosimy 12 września.

REGULAMIN:

ETAP 1. (od 19.08 do 1.09.2018)

1. W konkursie mogą wziąć udział autorzy setów w klimacie techno/tech-house nie dłuższych, niż 30 min., umieszczonych w serwisie soundcloud.
2. Link do seta należy wysłać na nasz facebookowy profil w nagłówku wpisując „Tama DJ contest” wraz z krótkim bio oraz informacją o użytym sprzęcie. Następnie, po odpowiedzi z naszej strony, set należy umieścić na facebookowym wydarzeniu James Zabiela w Tamie.
3. Szóstka uczestników, których sety zbiorą największą liczbę polubień, zostanie zakwalifikowana do drugiego etapu konkursu. Uczestnik może zostać zdyskwalifikowany jeśli jego polubienia po weryfikacji okażą się zdobyte w sposób nieuczciwy.

ETAP 2. (od 1.09 do 10.09.2018)

1. Finalistów oceniać będzie czteroosobowe jury w składzie:
Joanna Tomczak
Wojtek Kowalkowski
Filip Weymann
Greg Jandy.

2. Laureatem konkursu zostanie osoba z największą ilością głosów jurorskich.
3. Ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się 12.09.2018.

tamka / 2018.08.16