Worakls (live)

Po niezwykle udanych występach Vitalica i Christiana Löfflera, pora na kolejną dawkę koncertowych wrażeń. Tym razem naszym gościem będzie Worakls!

Podczas trasy koncertowej po Europie, gdzie wraz ze swoim labelem Hungry Music odwiedzi choćby Amsterdam Dance Event, artysta po raz pierwszy zatrzyma się także u nas. Na miejsce swojego pierwszego występu w Polsce wybrał TAMĘ! Podczas naszego francuskiego weekendu zaprezentuje łagodne oblicze elektroniki, by w iście koncertowym stylu oczarować poznańską publikę swoim melodyjnym live-actem, grając z dużej sceny w akompaniamencie niesamowitej oprawy audiowizualnej. Zanurzcie się w głębi jego utworów sprawdzając chociażby:

Worakls – Salzburg
https://www.youtube.com/watch?v=_tTber0f8qc

Worakls – Toi
https://www.youtube.com/watch?v=Pz29ToCtd1U

Kevin Rodrigues, znany szerzej jako Worakls to przede wszystkim kompozytor. Dorastając wśród rodziny muzyków, młody Francuz był w stanie wykształcić artystyczną wrażliwość oraz szlifować umiejętności gry na instrumentach. Mimo niebywałego talentu, to w elektronice odnalazł pełnię możliwości artystycznego wyrazu w nadawaniu swoim melodiom głębi onirycznej atmosfery.

Timetable:

23:00 – otwarcie drzwi
23:00 – 01:00 – Support
01:00 – 02:30 – Worakls (live)
02:30 – 06:00 – Afterparty

tamka