Vitalic LIVE

Po świetnym, listopadowym występie Vitalic Official LIVE w Warszawie artysta wraca do Polski, aby zagrać w poznańskim klubie Tama.

Vitalic Official to francuski producent, multiinstrumentalista i live-performer, którego aktywna dzialalność na scenie od 20 lat wyznaczy kierunki i trendy dla takich gatunków jak electro, techno i house. W jego produkcjach silnie wyczuwane są inspiracje gitarowymi brzmieniami i tanecznego italo-disco. Jego parkietowe szlagiery, począwszy od „Stamina”, „La Rock 01” czy „Second Lives” można wymieniać bez końca, bo każda produkcja i każdy kolejny album Francuza są przyjmowane niezwykle ciepło przez całe środowisko muzyczne. Po premierze krążka „Voyager” Vitalic odwiedził płocką plażę podczas ostatniej edycji Audioriver Festival i oczarował wszystkich tak, że nie sposób było go nie zaprosić ponownie.

Data: 21.04.2018
Miejsce: Tama

19:00 start
20:00 support (MORE INFO SOON)
21:00 Vitalic Official LIVE
22:30 after z rezydentami Smolna

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl – bilety onlineEventim.plGoing.eBilet PolskaGoOut.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik i Saturn Polska

I pula – 69 pln
II pula – 79 pln
II pula – 89 pln

Organizator: Follow The Step
Regulamin imprezy: https://goo.gl/6Chi95

TAMA