Planetary Assault Systems / Larix / Kim / Thomas Palec

Luke Slater to fenomen w świecie muzyki elektronicznej, więc darujemy sobie opisywanie jego dokonań artystycznych, czy wydań i labeli, z którymi współpracował. Wolimy skupić się dokładnie na tym, co czeka nas 2. grudnia w Poznaniu.

Aby móc potwierdzić show Planetary Assault Systems w klubie TAMA musieliśmy przejść szczegółową procedurę, włącznie z akceptacją sali tak, aby Luke był pewny, że żaden szczegół nie stanie na przeszkodzie jakości widowiska, które zostanie zaprezentowane polskiej publiczności. Bo to, z czym przejeżdża do nas jako Planetary Assault Systems to nie zwykły live act. Sam Luke określa swój 75-minutowy show jako widowisko audio-wizualne, którego każdy element jest perfekcyjnie przygotowany. Mimo, że zaczynał w latach dziewięćdziesiątych i ma już status żywej legendy muzyki techno, do każdego swojego występu przywiązuje ogromną wagę. Tak samo będzie w Poznaniu gdzie widowisko Luka Slatera będzie miało wyjątkową oprawę świetlną i dźwiękową.

O tym, że Luke Slater mimo upływu lat znajduje się w doskonałej formie, świadczy ostatnie wydanie artysty z 13. października „Deep Heet Vol. 4” z którego utwór „Desert Races” utrzymuje się w czołówce listy TECHNO BEATPORTU od samego momentu wydania.

SUPPORT:
Thomas Palec
Larix
Kim

NO GUEST LIST

TAX: 30/35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (na wejściu)
https://www.biletomat.pl/imprezy/tama-pres-planetary-assault-systems-live-5952/
http://going.pl/tama-pres-planetary-assault-systems

Planetary Assault Systems @ Photon, Printworks 2017
https://www.youtube.com/watch?v=NZncTLzde3E

Planetary Assault Systems – Desert Races
https://www.youtube.com/watch?v=uocyMeHzd4s

Występ Planetary Assault Systems w Tamie wspierają marki Heineken oraz Grants.

TAMA