Oskar Szafraniec • Thabo

line-up:
Oskar Szafraniec
Thabo
Joana b2b Keytov
SIM.ON b2b KRZone

Tradycyjnie już na początku nowego roku świętujemy imieniny Arka, który obok Joany jest jedną z tych osób, bez których nie byłoby Tamy jaką znamy! Tym razem będziemy tańczyć tak, jak zagrają nam Oskar Szafraniec i Thabo, a do tego dokładamy dwa gorące b2b w wykonaniu świetnie Wam znanych localsów – Joana & Keytov oraz KRZone & SIM.ON.

Oskar Szafraniec swego czasu był nazywany najmłodszym producentem w kraju, ze względu na fakt, że pierwsze świadome kroki w muzyce postawił jeszcze jako nastolatek, a debiutancki album wydał zanim jeszcze poszedł do liceum. Jego kariera potoczyła się błyskawicznie, obecnie mieszka w Berlinie, gdzie współpracuje z najlepszymi w branży, m.in. Ricardo Villalobos, Pier Bucci, A Guy Called Gerald, czy Gel Abril.

Thabo to wciąż debiutant na scenie house i techno, ale ma już na koncie pierwsze sukcesy i wydania w prestiżowych wytwórniach takich jak DFTD czy Lapsus. Jego ostatnie EPki były grane m.in. Carla Craiga, DJ-a T, DJ-a Sneaka, Dubspeeka czy Jorisa Voorna, a w setach pobrzmiewa nostalgia za młodzieńczą miłością do hip-hopu, napędzana rytmiczną perkusją i pulsującymi liniami basowymi.

TAMA