Mantra pres. Ben Rau

Mantra (sanskr. man – umysł, tra – wznosić) jest jedną z praktyk, prowadzącą do wyzwolenia, wprawienia umysłu w stan oświecenia, współistnienia z naturą i otoczeniem.W tym znaczeniu naszą mantrą jest muzyka. Wielokrotność hipnotycznych dźwięków wprowadza w magiczny świat, z którego nie chcemy wyjść. Mantra pokaże wam jak przez pulsujące i wibrujące fale dźwiękowe stać się niczym nieograniczoną jednością z muzyką.

line-up:
Ben Rau
Away with the fairies (Jakub Przewoźny & Ōkami)
S E N
lights&visuals:
luminarion

Gościem drugiej odsłony Mantry będzie Ben Rau, właściciel dwóch wytwórni INKAL oraz META, których wydawnictwa biją rekordy popularności na chart-ach w największych sklepach płytowych na świecie.

Z urodzenia Berlińczyk, wiele lat swojej kariery spędził w UK, co przełożyło się na niepowtarzalny styl, który czerpie z obu klubowych stolic pełnymi garściami. Producent, którego oryginalne brzmienie szturmem zdobywa parkiety największych klubów i festiwali podczas licznych tournee po Europie, przez Azję po niedawne wizyty w Ameryce Południowej. Jego występ w Poznaniu będzie jego debiutem w Polsce

Supportować go będą gospodarze cyklu Okami oraz Jakub Przewoźny zwani inaczej away with the fairies oraz wrocławski kolektyw SEN, ktory na wrocławską scenę zaprosił takich artystów jak Andrey Pusharev czy też Janaret.

TAMA