Kevin de Vries / Sin / Okami

Ostatnia przedświąteczna impreza w Tamie to spotkanie z niezwykle popularnym labelem DRUMCODE należącym do Adama Beyera. Nasz gość, Kevin de Vries, to młody DJ i producent muzyczny, który w bardzo krótkim czasie zyskał popularność i uznanie, łącząc techno z elementami muzyki transowej.

Dzięki pierwszej EP „A Journey Through Life”, wydanej przez Complexed Records w 2015, zwrócił na siebie uwagę takich postaci, jak Richie Hawtin czy wspomniany Adam Beyer. Kolejne sukcesy przyszły bardzo szybko. Kawałek „Eternity” trafił na składankę z okazji 20. lecia Drumcode, a „Time Traveller” był jednym z utworów najczęściej granych przez Svena Vatha w 2016 roku. W mijającym roku miał okazję supportować m.in. SAMA PAGANINIEGO czy AMELIE LENS. Wydał też materiał dla kolejnego cenionego labelu SUARA, a jego kawałki grają często TALE OF US, JORIS VOORN i PAN-POT.

O tym czy Kevin de Vries ma potencjał, aby w przyszłości dołączyć do grona ważnych nazwisk muzyki techno będziemy mogli się przekonać już 16. grudnia podczas jego 3-godzinnego seta w Tamce.

LINE-UP
Ōkami (Tama)
Sin (Analogen/Urbanum/Tama)

TAX:
Lista FB do 24:00 – FREE
Reszta na wejściu: 20 PLN do 24:00 / 25 PLN po 24:00
Listę zamykamy w sobotę o 18:00.

Kevin de Vries – Eternity – Drumcode – DC159
https://www.youtube.com/watch?v=7Kswlubej2I
Kevin de Vries – Time Traveler
https://www.youtube.com/watch?v=22JVO29DIG4

https://soundcloud.com/kevindevries

tamka