Coyu / Simon Mattson / Julia

LINE-UP:

Coyu (Suara)
Simon Mattson (NoExcuse Rec. / Smolna)
Julia

Coyu jest jedną z czołowych postaci hiszpańskiej elektroniki. Niesamowity skok popularności zagwarantował mu numer „El Baile Aleman”, który z miejsca stał się hitem i doczekał się aż 5 wydań nakładem kilku różnych wytwórni. Jest także szefem Suara Records, hiszpańskiego labelu housowego, który w swoich szeregach ma Floriana Meindla, Basti Grub czy Carlo Lio. Serwują szerokie spektrum house’u od takiego, któremu bliżej do techno, do bardziej deepowych klimatów.

https://soundcloud.com/coyu

Simon Mattson to DJ, producent i promotor z Warszawy, z ponad dwunastoletnim doświadczeniem. Charakteryzuje go elastyczność grania i styl przesiąknięty dynamicznym, tanecznym groovem. W swoich setach łączy elementy techno i house. Jego produkcje wyszły nakładem wielu prestiżowych tech-house’owych labeli m.in. Glasgow Underground, NoExcuse czy ElRow Music.

https://soundcloud.com/simonmattson

Ponieważ Coyu to wielki miłośnik kotów i założyciel fundacji która skupia się m.in. na pomocy bezdomnym kotom i propagowaniu rozsądnej adopcji, postanowiliśmy, że cała impreza będzie poświęcona tym puchatym stworzeniom.

Dlatego pierwsze 50 osób przebranych za koty wchodzi na tę imprezę za free. Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę ze schroniskiem i każda osoba, która zdecyduje się przynieść coś z listy podlinkowanej poniżej, wchodzi przez całą noc za 15 PLN, dla listy FB ta kwota obowiązuje tylko do północy.

lista kocich prezentów: http://schronisko.com/jak-pomoc/pomoc-rzeczowa/

Tix: 15/20 PLN (przedsprzedaż) / 25 PLN (na wejściu)

https://www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/coyu-simon-mattson-julia-6268/

tamka