Catz n Dogz / Earth Trax / Keytov

„Duet, bez którego nie wyobrażamy sobie polskiej sceny elektronicznej, choć już dawno pogodziliśmy się z faktem, że ‚zabrał’ nam ich świat”. Mowa oczywiście o catz n dogz, których będziemy gościć w Tamie już 19. stycznia!

W czasie swojej kariery zjeździli prawie cały glob, występując w najróżniejszych zakątkach klubowego świata. Rozpoznawalność przyniósł im remix „Who’s affraid of Detroit” Claude’a Von Stroke’a, który zauważył ich gdy grali jeszcze jako 3 Channels. Von Stroke docenił ich charakterystyczne brzmienie i wypuścił w swojej wytwórni Mothership dwa albumy szczecińskiego duetu. Od tego czasu skutecznie nie dają o sobie zapomnieć. Założyli także własny label Pets Recordings, wydający interesujących artystów z różnych obszarów muzyki house. Słyną z niepodrabianej umiejętności nawiązywania kontaktu z publiką i ultra-tanecznej selekcji.

Line-up:
catz n dogz
tosz Kruczyński

TAX: 25 PLN – 1 pula / 30 PLN – 2 pula / 35 PLN – na wejściu
tomat.pl%2Fimprezy%2Fcatz-n-dogz-6079%2F&h=ATM1jYbLGXf-0Ev4doJOyrAeuPf-N_DPGAY_FYMDzAYEjEwtEy2OCcm6ZAZmcQYE-0DLzijBEafpkhnyNVdzfsocXCjQtLzuF4DDkl5xO-7r0i1ZcLYp57lzJ3iIXIZY_7lyXi_7yqF8Po99YrjLM6yK7FOFhh6GinDc4LH1Oa9Jkr2AQp-UFQk”>https://www.biletomat.pl/imprezy/catz-n-dogz-6079/
https://going.pl/catz-n-dogz

tamka