2529 KM LABEL NIGHT x TAMA

2529 KM Records to nowa wytwórnia skupiająca muzykę dub techno oraz techno, stworzona przez dwóch przyjaciół i artystów – Piotra Bejnara aka N1KT (Warszawa, PL) i Leona Lolishvili, czyli Boyd Schidt (Tbilisi, GE).

2529 KM to odległość między Warszawą, a Tbilisi. Ideą wytwórni jest wydawanie głównie kompilacji z artystami z różnych krajów. W ten sposób chcemy zjednoczyć różne kultury i stworzyć grupę przyjaciół na świecie, którzy wspierają się w muzyce i życiu.

Pierwsze wydanie 2529KM 001 to kompilacja od Idealist (Szwajcaria) – producent, DJ i właściciel wytwórni Idealistmusic, Stojche (Macedonia) – artysta mieszkający w Berlinie, który inspirował się przede wszystkim lokalną sceną elektroniczną w Skopje, Boyd Schidt (Georgia) – jeden z czołowych artystów w Gruzji oraz N1KT (Polska) – nowy alias Piotr Bejnara poświęcony cięższym brzmieniom.

Drugie winylowe wydawnictwo 2529KM jest zaplanowane na zimę 2019, na którym ukaże się jeden utwór od artysty z Moskwy – Unbalance. Natomiast jeszcze w maju 2018 ruszyła seria cyfrowych pozycji katalogowanych symbolami 2529KMD_001 gdzie artystą otwierającym był niezwykle utalentowany Concept Of Thrill.

Line-up:
Unbalance (Monasterio, A.R.T.S.)
Concept Of Thrill (Drvmsltd/Natch Rec/ Wats Rec / 2529 KM)
N1KT (2529 KM)

TAMA