150 Joginów w Tamie | Muzyczne Asany Laser Jogi

Vinyasa Joga z Muzyką na Żywo – MuscoYoga
Harmonia Ludzi, Sztuki i Technologii

W Rok 2020 wejdź płynnie i radośnie – przyjmując wyzwania na macie, podążając za melodią wybrzmiewającą w ciele i dając sobie czas na regenerację. Dołącz do MuscoYoga i pozostałych 150 joginów!
Zasiejmy dobre intencje na Nowy Rok i dodajmy im mocy poprzez wspólną praktykę dynamicznej Vinyasa Jogi z muzyką na żywo, skąpanej w grze świateł i laserów…

I nie tylko! Myślą przewodnią wydarzenia jest poszukiwanie i odkrywanie Harmonii pomiędzy Ludźmi, Sztuką i Technologią, dlatego serwujemy Wam możliwość refleksji w trakcie panelu dyskusyjnego oraz empirycznego doświadczenia owej harmonii podczas muscoYogi oraz koncertu relaksacyjnego..

JAKI JEST ROZKŁAD JAZDY?

1. Wydarzenie rozpocznie się PANELEM DYSKUSYJNYM na temat harmonii ludzi, sztuki i technologii (45 min):

Zaproszeni paneliści to:
Jan Mizgajski – Lead Machine Learning Engineer w IntelligentWire
Ewa Mrozikiewicz- Kuratorka, Artystka Wizualna, Współzałożycielka Galerii FWD:
Krzysztof Gruszczyński -Założyciel fundacji Feed Your Head

Panel facylitować będzie Wiktor Łoś – Mediator, Prawnik, Scrum Master

2. PRAKTYKA JOGOWO-KONCERTOWA przeprowadzona będzie przez MuscoYoga* (2 h):

Doświadczycie…
– Vinyasa Jogi w tanecznym, dynamicznym wydaniu z Kasia Kata
– autorskich kompozycji muzycznych odzwierciedlających symbolikę czakr i charakteru jogowego flow
– subtelnej gry świateł i laserów, płynących wraz z muzyką i ruchem
– mocy praktyki w synchronizacji ze 150 joginami

3. KONCERT RELAKSACYJNY “Natura Czakr” prowadzony słowem zabierze Was w głęboką, ilustracyjną podróż do wnętrza siebie i świata natury (1h).

PROWADZĄCY:

Joga & relaks słowem: Kasia Kata (MataKata – Psycholożka na macie, założycielka MuscoYoga, www.matakata.pl)
Muzyka: Wiktor Łoś (producent muzyczny MUSCO, pianista, multiinstrumentalista, założyciel MuscoYoga)

oraz Gościnnie Artyści muzycy:
Mariusz Czaiński (Sound Harmony, Sitar, misy i gongi),
Kasia Węgierska (Głos Przestrzeni. The Voice of Soul. – wokal),
Łukasz Jasiak (Drum Work , Surtarang i YELRAM [roots-rock-reggae] – table, darbuka).

CENA za całość wydarzenia (4,5 h):
Early Bird – 75 zł – do 14.12
Late Bird – 100 zł – od 15.12 do 28.12
Very Late Bird – 110 zł – od 29.12 do 5.01

Bilety zakupisz tutaj:
https://www.biletomat.pl/rekreacja/150-joginow-w-tamie-poznan-8842/

Czym jest MuscoYoga?

Music Communication Yoga to projekt artystyczny, którego założycielami są Wiktor Łoś – producent muzyczny i multiinstrumentalista oraz Kasia Kata – instruktorka Vinyasa Jogi (oraz innych form świadomego ruchu) i psycholożka. Kasia i Wiktor zapraszają do współpracy muzyków i wokalistów, tak aby każdy z nich dodał swój element muzycznej historii do muscoYogowych utworów odzwierciedlających symbolikę czakr oraz dynamiczny charakter Vinyasa Jogi w tanecznym wydaniu.

Ideą projektu jest komunikowanie się za pomocą muzyki i ruchu ze swoim ciałem jak również komunikacja pomiędzy naturą, technologią, sztuką i człowiekiem.

TO JESZCZE NIE WSZYSTKO…

GRA ŚWIATEŁ I LASERÓW:

O wyjątkową oprawę wizualną wydarzenia zadba Lumen Art. Płynąc na matach, będziecie otuleni przyjemną grą świateł i laserów podążających za Waszym ruchem i muzyką. Ogromna i wysoka przestrzeń sali (400m2) zamieni się w mały Wszechświat.
Stań się jego częścią i doświadcz pierwszej edycji tak wyjątkowego wydarzenia!

WYSTAWA ARTYSTYCZNA

Znacie już Zysnarski Heart? Jego rzeźby to prawdziwe bogactwo wyobraźni oraz idei przekutych w nietypowe, piękne kształty. Nasz lokalny artysta Patryk Zysnarski to persona warta poznania – może Wam się poszczęści i spotkacie go na macie obok!

JAKIEJ MUZYKI i JOGI MOŻECIE SIĘ SPODZIEWAĆ?

Autorskie kompozycje muzyczne wraz z jogową choreografią stanowią artystyczną interpretację symboliki danych czakr. Muzyka podąża więc płynnie za ruchem i słowem, odzwierciedlając charakter jogowego flow i zwiększając doznania płynące z praktyki. Usłyszycie i poczujecie poprzez ruch różne żywioły. Będziecie motywowani do podejmowania wyzwań, jak również inspirowani do poszukiwania w ciele miękkości i płynności. Czasem staniecie się dynamiczni i zwinni, a po chwili zatrzymacie się i odetchniecie głęboko, budując wyciszenie, równowagę i koncentrację. Całość praktyki to kilkuetapowa, spójna opowieść, której końcowy efekt to jogowa choreografia, a przede wszystkim – wyzwolenie się od napięć, błogi stan łączący odprężenie, spokój i przestrzeń na energię do działania.

Doświadczycie ciekawego połączenia elektroniki z instrumentami akustycznymi i brzmieniami natury. Liryczny Fortepian, plemienne Djembe, orientalny Sitar, uziemiające Didgeridoo, Misy i Gongi, będą skąpane w sążnych bassowych brzmieniach, a nawet skocznej elektronice, począwszy od 70 i skończywszy na 120 bpm.

MuscoYoga w błyskawicznym tempie idzie do przodu, rozwijając się zarówno w Polsce jak i za jej granicami. Kasia i Wiktor odwiedzili już Goulash Disko Festival (Chorwacja), Tel Aviv, Las Camp, Boski Fest, Ostoya Festival, Triest, Barcelonę, Festiwal Jedności oraz wiele innych wspaniałych miejsc.

CENA za całość wydarzenia (4,5 h):
Early Bird – 75 zł – do 14.12
Late Bird – 100 zł – od 15.12 do 28.12
Very Late Bird – 110 zł – od 29.12 do 5.01

Bilety zakupisz tutaj:
https://www.biletomat.pl/rekreacja/150-joginow-w-tamie-poznan-8842/

TAMA