Komendarek (live) + przedpremiera filmu „Elektrosonda”

22. listopada będziemy mieli przyjemność gościć u nas Władysława Komendarka!

Gwoździem programu będzie jego LIVE ACT, który uświetni dwie reedycje płyt Komendarka wydane przez GAD Records.

W charakterze supportu wystąpi Resmover!

Władysław Komendarek to instrumentalista i kompozytor muzyki elektronicznej. W latach 1973-1983 był członkiem legendarnej grupy EXODUS. Ma za sobą koncerty na festiwalach rockowych (Jarocin), elektronicznych (KLEM Nijmegen-Holandia, Drezno-Niemcy, Linz-Austria) jak i jazzowych (Jazz Jamboree). Jest stale aktywny muzycznie, tworzy m. in. ilustracje muzyczne do filmów i przedstawień teatralnych. Koncertuje w kraju i za granica, zaskakując swych słuchaczy wciąż nowymi, świeżymi pomysłami.

Przewidujemy także spotkanie z Komendarkiem, na którym będzie można posłuchać co ciekawego ma do powiedzenia oraz zadać mu pytanie.

Występy oraz spotkanie poprzedzi przedpremierowy pokaz filmuElektro_sonda, opowiadającego historię chłopca, który dzięki okularom VR przemieszcza się po światach muzyki elektronicznej. W wyniku swoich wirtualnych podróży bohater spotyka znanych polskich twórców muzyki spod znaku electro. Wśród nich znaleźli się nasz gość Władysław Komendarek oraz Kamp!, Rysy, Wojciech Golczewski, Bokka, Zamilska czy JAAA!. 

tamka / 2017.11.10